top of page
לזוג

טיפולים והרצאות במרחב הדיגיטלי ובקליניקה

איזה כיף שהגעת למקום שבו אפשר לדבר על הכל! אם הגעת לכאן כנראה שיש קושי, אתגר או מחסום בתחום המיניות או שאולי את/ה סקרנ/ית לדבר על הנושא המופלא הזה - על מקור החיים והעוצמה שלנו - הלוא היא המיניות שלנו. אז כן, הגעתם למקום הנכון!

אני מציעה ידע, טיפולים ופגישות שיעזרו לך לעבור תהליך שישנה את התפיסות שלך לגבי מיניות, שיגרום לך להבין מיניות ולבחור בדרך שנכונה ביותר בשבילך.

מיניות זה עולם רחב, וזה כמו מגרש משחקים, בואו ללמד עליו, נדבר אותו ללא בושה ויחד נרחיב את הידע ואת הפרקטיקות שיש לכם לגבי מיניות.

לנשים

מסע נשי אישי להעמקת החיבור והלמידה שלך על המיניות שבך ושלך.

זה כולל להכיר את עצמך בכל הרבדים. היכרות עם המיניות שלך, ותפיסת גוף חיובית, חשובה להתפתחות המינית והאישית שלך כאישה בעולם.

אני מזמינה אותך להכיר את מיניותך דרך כלים מעולם הטיפול הקונבנציונאלי, שמאניזם מיני, טנטרה, מיינדפולנס, עבודת נשימה, שיטת ההתמקדות, גשטאלט, ריקוד, תירגולי גוף מגוונים, שיחה, תנועה, קול ומגע. המסע הזה, הינו קסום ומרתק, אולי גם קצת מפחיד ולא ידוע. יחד, נסיר בושה, פחד ואשמה, נדבר בגובה העיניים, נלמד להכיר, להתחבר ולאהוב את עצמך ואת גופך. בהמשך גם נוכל לדבר על לחיות כאישה מינית עוצמתית ובעלת קול ברור ומתוך העוצמה שבך, מתוך האישה המינית שחבויה בתוכך.

במפגשים ניתן לקבל מענה להתמודדויות בתפקוד המיני כמו : קושי בהגעה לעונג /לאורגזמה, כאבים באיבר המין/ בזמן קיום יחסי המין, דימוי גוף נמוך, שנאה וביקורת עצמית, לחץ ומתחים בזוגיות, התמכרות למין, חוסר חיבור לגוף ולמיניות, היעדר חשק ותשוקה, יובש בנרתיק וכמו כן, ניתן להרחיב את הידע על המיניות הנשית והפוטנציאל האורגזמי הנשי וכמובן להרחיב את הלמידה על המיניות של המין האחר.

לגברים

מזמינה אתכם לבוא ולדבר מיניות !! מזמינה אתכם להסיר את הבושה, הפחד והאשמה סביב המיניות. בואו נצא למסע יחד, מסע שחוקר ולומד, שמתבונן ובא בסקרנות למצוא את הדרך שלכם בעולם.

כשמדברים וקצת מעמיקים, בסביבה בטוחה, מגלים דברים נפלאים. בואו תלמדו שלא הכל צריך להיות עליכם, שאתם לא לבד, תרחיבו ותלמדו את המיניות שלכם, תתמסרו ותלמדו איך להיות המאהבים המושלמים של עצמכם ושל הפרטנר/ית שלכם.

 

זו עובדה שנחקרה, שכל גבר חמישי סובל או יסבול מבעיה זוגית/מינית על רקע גבריותו. אני יודעת שגבריותך חשובה לך ויחד עם זאת יש לגבריות הזו השלכות על חייך ותפיסותיך, אז בוא נדבר על זה!

 

מגיעים אלי גברים שרוצים להיפתח ולדבר מיניות במקום בטוח וללא שיפוטיות, גברים שמתמודדים עם בעיות בתפיסת הגבריות, ביישנות, דימוי עצמי נמוך, שפיכה מוקדמת, קשיים בתפקוד המיני, חוסר חשק מיני, קשיים בהגעה לזקפה, פערים בחשק המיני או התמכרות לפורנו/לאוננות. מגיעים אלי גם גברים שרוצים ללמוד ולהרחיב את המיניות שלהם או להרחיב את הידע שלהם לגבי מיניות באופן כללי. אם אתם מתמודדים עם קושי בחייכם, כדאי ורצוי שתבואו לקבל תמיכה וליווי.

הרצאות

אתם יכולים להזמין אותי אליכם!

אני מעבירה הרצאות בנושאים שונים הקשורים למיניות. לבתי ספר ועובדת עם חינוך למיניות בריאה, לחברות גדולות ועובדת על נושא של מיניות מיטיבה, שיח ותקשורת במרחבים כאלו.

זוגי

לפעמים מגיעים למצבים מורכבים שבהם גם מתחילים וויכוחים ותסכולים שונים ואפשר להמשיך לחיות ככה לנצח , להתעלם, להדחיק, "לסבול בשקט" ואפשר גם אחרת.

מזמינה אתכם להגיע וללמוד לעומק את האינטימיות, המיניות והתקשורת הזוגית שלכם. הכל  מחובר להכל, ומיניות היא של כל אחד ואחת מכם בנפרד והיא גם משותפת ופרי היצירה של שניכם.

                             

בואו לשפר, לדעת, להתייעץ, לתקשר, להעצים ולהתמודד עם קשיים בתוך העולם המיני שלכם. זו לא בושה לבוא ולדבר עם גורם מוסמך לזה. בעיני אין מה ש"צריך להיות",  אין נורמה, אין טוב או רע, יש את מה שאתם מגדירים שנכון לכם ועבורכם ומתקשרים את זה עם הפרטנר שלכם. בואו לעבור איתי יחד מסע, שמחבר אתכם לעצמכם ומתוך החיבור לעצמכם, מחבר אתכם לפרטנר שלכם, וכן, נעבור גם דרך הקשיים והאתגרים שלכם בתחום המיניות.

מענה יינתן בתחומים הבאים : פערים בחשק, רצון לצרף פרטנר/ית נוסף, רצון לפתוח את

היחסים, קשיים במיניות/ בתפקוד המיני  של אחד/אחת מבני הזוג, מיניות לא מספקת, כאבים בקיום יחסי המין וקונפליקטים שונים במיניות.

 מזמינה אתכם למפגש חוויתי בין 2-3 שעות שתוכלו לעבור חוויה זוגית קסומה, מלמדת, מעשית, ופותחת לבבות. המפגש כולל שיחה, לימוד ותרגולים מעולמות שונים ומגוונים.

 

לקראת המפגש נתכנן יחד ונתאם ציפיות, אשמע אתכם ואת הרצונות שלכם ואוכל לתכנן מפגש ייחודי עבורכם! יחד נתחבר למיניות על כל גווניה, פרועה, חוקרת, איטית, טקסית, מחוברת, אנרגטית, שמיימית ועוד…

מפגש העצמה חוויתי לזוג

נשימה

Rebirthing and De - armouring

מפגש חד פעמי או תהליך של סדרת מפגשים בהם באים, נושמים יחד ואני נוגעת בגופכם לפתיחת השיריון הרגשי והפיזי. ריברסינג משמעותה נשימה מחוברת ומעגלית והסרת שיריון הינה טכניקה עצמתית לניקוי דפוסים ומטענים של טראומות על ידי לחיצות ועבודה עם כאב פיזי בנקודות שונות בגוף.

 

במהלך החיים למדנו לצמצם את הנשימה הטבעית שלנו, להקפיא ולהדחיק מצבים מסויימים. הטיפול מאפשר לשנות, לנקות ולחווט מחדש את מערכות הגוף שלנו על מנת לחיות חיים יותר מלאים, עוצמתיים ואנרגטיים יותר. עבודה של נשימה והסרת שריון זוהי עבודת גוף אשר יש לה השפעה על הנפש שלנו.

 

אורך מפגש הוא מינימום שעה וחצי.

העצמה לנשים

מפגש אחד חווייתי ( כשעתיים מינימום ) שמלמד אותך לעומק על המיניות שלך, על סוגי העונג שנמצאים בגופך ועבודה על העצמת העונג שכבר קיים אצלך. המפגש כולל שיחה, עבודת נשימה, למידה ותרגולים שונים שנעשה יחד.

מפגש העצמה לנשים

bottom of page